Polityka ochrony prywatnościNasze specjalności:

Windykacja
Prewencja
Monitoring
Faktoring
Skup not odsetkowych

Polecają nas, gdyż:

Działamy profesjonalnie
Działamy szybko
Jesteśmy skuteczni
Oferujemy korzystne warunki
Mamy atrakcyjne produkty
Mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę


Jak odzyskać pieniądze?

Odzyskiwanie pieniędzy na drodze polubownej

Jeśli Twój dłużnik nie płaci, może to oznaczać, że albo popadł w tarapaty i nie jest w stanie regulować swoich zobowiązań, albo jest to jego celowe działanie w celu osiągnięcia dodatkowych zysków obracając Twoimi pieniędzmi. Tak, czy inaczej, to Ty jesteś na tym stratny. Nim podejmiesz zdecydowane działania, związane z odzyskaniem pieniędzy, musisz założyć dobrą wolę swojego dłużnika ;) i dać mu szansę polubownego załatwienia sprawy. W tym celu należy wykonać telefon do dłużnika przypominający mu o tym, że termin płatności już minął. Należy grzecznie, aczkolwiek zdecydowanie domagać się spłaty. Muszę niestety Cię zmartwić, najprawdopodobniej Twój telefon zostanie zignorowany. Inaczej rzecz się ma, w przypadku gdy chcesz odzyskać pieniądze za pośrednictwem firmy windykacyjnej. Dłużnicy mają respekt przed prawnikami pracującymi w takich firmach.

Drugą rzeczą, którą możesz zrobić to wysłanie wezwania do zapłaty. Zdecydowana większość dłużników, to osoby, które z premedytacją nie spłacają długów, dlatego też specjalnie nie licz na to, że osiągniesz sukces - dłużnik Ci zapłaci. Mówiłem już o tym w poprzednim akapicie. Na rynku jest bardzo dużo podmiotów, które wykorzystują łatwowierność swoich kontrahentów. Na początku budują zaufanie do siebie, dokonując drobnych zakupów, i realizując płatności terminowo. Następnie składają duże zamówienie z odroczonym terminem płatności. Teraz jak się domyślasz, a skoro czytasz te słowa to zapewne doświadczyłeś na własnej skórze, nie płacą.

Jak odzyskać pieniądze, gdy działania polubowne nie pomogły?

Najważniejszą rzeczą jaką musisz sobie uświadomić, to fakt, że czas gra na Twoją niekorzyść. Im szybciej podejmiesz działania, tym większe prawdopodobieństwo odzyskania pieniędzy. Jeśli dłużnik zaczyna popadać w zadłużenie, to najprawdopodobniej dysponuje jeszcze majątkiem z którego będziesz mógł zaspokoić swoje roszczenia.

Druga istotna sprawa, którą musisz rozważyć, to to czy jesteś specjalistą w windykowaniu należności, a może jest to Twoja pierwsza sprawa? Na pewno nie chciałbyś poddać się operacji np. serca, lekarzowi, który operowałby pierwszy raz w życiu. A pozwoliłbyś się operować dentyście? A aptekarzowi? Można by tak wymieniać dalej, coraz bardziej odsuwając się od profesji chirurga. Podobnie jest w każdej innej dziedzinie życia. Profesjonalista zrobi to lepiej i szybciej.

Jeśli jeszcze masz wątpliwości, spróbuj odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Jeśli Twoje odpowiedzi będą twierdzące, oznacza to, że jesteś gotów prowadzić windykację samodzielnie, jeśli nie, lepiej powierz swoje ciężko zarobione pieniądze profesjonalistom. Czy wiesz w jaki sposób wywrzeć presję na dłużnika, aby nie popaść w konflikt z prawem? Czy znasz wszystkie akty prawne, które regulują kwestię dochodzenia roszczeń? Czy wiesz w jaki sposób przygotować pozew, aby dłużnik nie wniósł zarzutów? Czy wiesz jak ustalić majątek dłużnika? Czy wiesz jak wyegzekwować swoje roszczenie, gdy dłużnik ukrył swój majątek, lub przepisał na inne osoby? Czy wiesz, jak skutecznie przeprowadzić egzekucję należności? Czy znasz dobrego komornika, który będzie właściwie reprezentował Twoje interesy? Czy wiesz w jaki sposób kontrolować komornika?

Jak odzyskać pieniądze, przy pomocy profesjonalisty?

Nasza firma windykacyjna specjalizuje się w odzyskiwaniu należności od dłużników. Wyróżnia nas szczególna dbałość o klienta, pozostawiając nasze cele jako wypadkową zadowolenia kontrahenta. Wyraża się to w wyjątkowej ofercie windykacyjnej - windykacja EXTRA. W przypadku, gdy dłużnik okaże się niewypłacalny nasz klient nie poniesie żadnych kosztów obsługi prawnej. W konkurencyjnych firmach windykacyjnych czasami spotkasz ofertę 0 zł za to, czy za tamto. Jednak gdy dopytasz o szczegóły zadjąc pytanie wprost:"Czy w przypadku, gdy dłużnik okaże się niewypłacalny, będę ponosił koszty zastępstwa procesowego?" Niestety uzyskasz odpowiedź twierdzącą. Nie daj się skusić na taką ofertę. W naszej firmie windykacyjnej masz prawdziwe 0 zł w przypadku niewypłacalnego dłużnika. Płacisz tylko za efekt. My doskonale rozumiemy Twoją sytuację. Jesteś już poszkodowany przez niespłacone należności i byłoby niegodziwym obciązać Cię dodatkowymi kosztami.

Firma windykacyjna Fair Play

Cieszymy się uznaniem klientów ponieważ traktujemy ich po partnersku, na zasadach "fair play". Jesteśmy z tego bardzo dumni. Chcielibyśmy, abyś dołączył do grona naszych zadowolonych klientów. Firma windykacyjna to przede wszystkim firma budząca zaufanie i będąca wsparciem dla swoich kontarhentów. Zależy nam na budowaniu długotrwałej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu.

Usługi świadczymy dla osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju. Nie ma dla nas znaczenia, gdzie ma swoją siedzibę Twój dłużnik. Czy to będzie duże miasto, takie jak Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, czy też mała miejscowość, lub malutka wioska. Dotrzemy wszędzie, aby skutecznie reprezentować Twoje interesy.

Kancelaria świadczy usługi dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.